Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kemp repre do 15 let

21. 4. 2008

V Přelouči proběhne druhý kemp výběru U15 Pardubického kraje

 

Repre Pardubického kraje U15 - Druhým kempem pokračuje příprava výběru U15 Pardubického kraje na Turnaj O pohár hejtmana Jihočeského kraje. Jednodenní kemp se uskuteční v neděli 4.5.2008 na hokejbalovém hřišti v Přelouči, nedílnou součástí bude rovněž předání cen pro vítěze individuelních ocenění žákovských soutěží ( vítěz kanadského bodování, nejlepší brankář apod. ).

Na kemp je nominováno 32 hráčů a 5 brankářů, kteří během dne absolvují dvě tréninkové jednotky. „K hráčům ročníku narození 1993, kteří výkonnostně zaujali na českotřebovském kempu, jsme nyní pozvali i mladší hráče“, sděluje informace k nominaci trenér Martin Komárek, „jak jsem byl velmi mile překvapen z přístupu hráčů na naší předešlé akci, tak přes jarní část se vyskytli určité negativní ohlasy z klubů na chování a výkonnost potencionálních reprezentantů pardubického kraje, což jsme zohlednili i v naši nominaci“. Krom taktických a herních záměrů je cílem druhého kempu více poznat hráče a na základě všech poznatků výrazně zúžit tvořený výběr.

Další plánovanou akcí výběru Pardubického kraje je v termínu 31.5 a 1.6 turnaj mladšího dorostu v České Třebové za účasti regionálních celků. „Turnaj v České Třebové bude pro nás vítanou herní prověrkou s celky z vyšší věkové kategorie, zároveň zde uzavřeme a sdělíme konečnou nominaci hráčů Pardubického kraje“, dodává k chodu U15 PK Martin Komárek.

S postupem času se krom formování samotného výběru zintenzivňují práce a snahy na materiálně-technickém a finančním zabezpečení výběru, podrobnosti sděluje pro hokejbal-vychod.cz vedoucí týmu Josef Kozel: „S potěšením mohu oznámit, že nad výpravou reprezentace Pardubického kraje převzal osobní záštitu hejtman Pardubického kraje Ing.Ivo Toman. Pardubický krajský úřad zároveň prostřednictvím svých grantových programů poskytl naší výpravě příspěvek na zajištění ubytování a stravování výpravy po dobu konání akce. V současné chvíli probíhají rovněž přípravné práce na výrobě originálních dresů našeho výběru a zároveň dolaďujeme jednání se sponzory, které jsme na tuto akci oslovili. Rozpočet celé akce včetně probíhající přípravy se pohybuje v řádu 80.000 Kč a já věřím, že se nám jej podaří pokrýt tak, aby nebyla nutná spoluúčast nominovaných hráčů.“.

Budoucí akce výběru U15 Pardubického kraje:

31.5.2008 účast na turnaji mladšího dorostu v ČT ( doposud v jednání )
13.6.2008 finální příprava na Pohár hejtmana Jihočeského kraje
14 – 15.6.2008 Pohár hejtmana Jihočeského kraje ( Písek )

Seznam hráčů nominovaných na kemp v Přelouči 4.5.2008:

Brankáři:
Bečka Petr ( SK OEZ Testa Letohrad ), Buben Aleš ( SK Kometa Polička ), Čep Tomáš ( SK Holcim Prachovice ), Mroviec Jan ( TJ Paramo Svítkov Stars Pce ), Šatara Michal ( DDM Alfa Pardubice )

Obránci:
Bohm Radek, Novelinka Lukáš, Kasal Filip ( všichni HBC Jokerit Chrudim ), Dobrovský Michal ( TJ Lokomotiva Česká Třebová ), Hemerka Tomáš ( SK Kometa Polička ), Grund Matěj, Uhlíř Vojtěch, Vychytil Petr ( všichni SK OEZ Testa Letohrad ), Nevřala Karel, Vacek Martin ( oba DDM Alfa Pardubice ), Reichel Michal ( 1.HBC Svitavy ), Tvrdík Pavel ( TJ Paramo Svítkov Stars Pce )

Útočníci:
Tesař David, Tocháček Břetislav ( oba 1.HBC Svitavy ), Dalecký Michal, Švec Štěpán ( oba TJ Lokomotiva Česká Třebová ), Hejtmánek Josef, Tobiáš Jiří ( oba SK Kometa Polička ), Fajfr Daniel, Halbrštát David, Chmelan Kryštof, Krejsa Jiří, Lux Jan, Protzner Jaroslav ( všichni SK OEZ Testa Letohrad ), Mejtský Martin, Moravec Luboš ( oba HC Jestřábi Přelouč ), Knický Lukáš ( Ježci Heřmanův Městec ), Förstl Filip, Kasal Jiří, Krejčí Roman, Krstanov Zdravko ( všichni DDM Alfa Pardubice ), Mikan Roman ( oba SK Holcim Prachovice )

Necestující náhradník: Chlubna Martin ( SK Holcim Prachovice )
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář